Zamach na prezydenta Lecha Kaczyńskiego

film -- link  https://youtu.be/CK280xkV4_s

Jako pierwszy i jedyny jasnowidz na świecie przepowiedziałem zamach i zamordowanie Prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

Dowód mojego jasnowidzenia:

Na miesiąc przez zamachem w kwietniu 2010 roku, przepowiedziałem zamach i śmierć Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Mówiłem, że "jak tylko prezydent Lech Kaczyński pojedzie do Rosji, to wróci w trumnie bo go zabiją". Dlatego dostałem taki sms w dniu "katastrofy" 10.04.2010r.

W styczniu 2011 roku pisemnie zawiadomiłem prokuraturę o podejrzeniu zamachu na prezydenta Kaczyńskiego, kiedy nikt nie myślał jeszcze o zamachu.

Tak jak dziś nikt nie myśli, że można było "usmażyć" elektronikę, ludzi i samolot impulsem EMP lub ADS.

Samolot prezydenta został "usmażony" nową bronią mikrofalową. 


http://www.specops-dhp.com/defense-news/stopping-airborne-drones/

To co teraz pokazują jako nowość - już używano skutecznie 10 lat temu.

The DroneDefender appears to use similar technology Anti-UAV Defense System (AUDS) introduced by a group of UK companies earlier this year. By contrast, AUDS appears a much more complex van-mounted system, and comprises a radar that detects UAVs within a five mile range, a sophisticated optical camera, and a powerful wave gun.

The DroneDefender appears to use similar technology Anti-UAV Defense System (AUDS) introduced by a group of UK companies earlier this year. By contrast, AUDS appears a much more complex van-mounted system, and comprises a radar that detects UAVs within a five mile range, a sophisticated optical camera, and a powerful wave gun

Źródło:  
http://nt.interia.pl/raporty/raport-wojna-przyszlosci/wiadomosci/news-usa-i-rosja-uderza-mikrofalami-w-drona,nId,2312503

Osoby i układy....... które kłamią i zacierają ślady o zamachu Smoleńskim (zamach Smoleńsk) zostaną osądzone i skazane na śmierć, taka jest moja przepowiednia.
Wszystko o zamachu w Smoleńsku wyjdzie na jaw, identycznie jak o Katyniu.
Już w styczniu 2011 roku pisemnie zawiadomiłem prokuraturę o podejrzeniu zamachu na prezydenta Kaczyńskiego,
Kiedy fakty wyjdą na jaw, podejrzewam, że będą aresztowania, a to tylko kwestia czasu.

Podejrzewam Donald Tusk, zostanie skazany i będzie w wiezieniu - jeśli on dożyje?

Cała Wrocławska i Polska ubecja, esbecja i chazarzy czyli żydzi aszkenzyjscy idą do więzienia.
Żydzi aszkenazyjscy są z rosji-ukrainy - z dawnej Chazarii którzy przejęli tylko religie Mojżeszową, ale genetycznie nie są Izraelczykami od Mojżesza.

Mam wizje iż cała Polska Prokuratura idzie do więzienia, to już kwestia czasu, nadchodzi wariant turecki, wywalą ich na ulice, a później do "dziury". To co pisze jest w You-tube, z 2014 roku, będzie to samo co w Turcji.

Już to mówiłem w roku 2014, w telewizji www.tagen.tv i jest na youtube.

PS
W telewizji www.tagem.tv przepowiedziałem we wrzeniu 2014 na rok przed wyborem Komorowskiego, że nie będzie następnym prezydentem. A jeszcze na miesiąc przed wyborami najważniejsi politycy i inni jak Michnik i inni jasnowidze "prorokowali, że Komorowski zostanie na 100% prezydentem".

http://niezalezna.pl/65825-kto-byl-kim-w-operacji-smolensk-spotkania-ludzi-putina-z-urzednikami-tuska

W styczniu 2011 roku pisemnie zawiadomiłem prokuraturę o podejrzeniu zamachu na prezydenta Kaczyńskiego, kiedy nikt nie myślał jeszcze o zamachu.

Prezydent Jarosław Kaczyński został zamordowany!!!!

Źródło link
http://niezalezna.pl/77134-dunskie-media-o-tragedii-smolenskiej-nowa-komisja-w-tle-tusk-i-putinza stroną == zmiany na ziemi.pl

link
LINK http://zmianynaziemi.pl/

link do strony zmianynaziemi.pl

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/rosyjska-armia-testuje-mobilne-dzialo-elektromagnetyczne

http://wpolityce.pl/smolensk/280817-mon-niszczyl-dokumenty-dotyczace-katastrofy-smolenskiej-jest-protokol-zniszczenia-dziennika-dzialania-dyzurnych-sluzb-operacyjnych-z-10-kwietnia-2010-roku

http://wpolityce.pl/smolensk/280818-praprzyczyna-katastrofy-byla-sprzedajnosc-tuska-i-jego-dworu

http://wpolityce.pl/smolensk/280831-kuzmiuk-do-kierwinskiego-niszczenie-dokumentow-zwiazanych-z-1004-wyglada-wprost-na-zacieranie-sladow

http://niezalezna.pl/75955-jest-dowod-na-niszczenie-dokumentow-ws-smolenska-protokol-nie-pozostawia-zludzen

Do góry